Güzel bir popo kısa ve dar, gergin, hafif geriye çıkık kemik yapısı olan, kas tonusu iyi olan özet olarak latin poposu gibi olarak tanımlanabilir. Geniş ve oval hatları olmayan bir popo vücudun alt ve üst kısmı arasında uyumsuz görünüme sebep olur ve bacak boyunu daha kısa gösterir. Popo şekillendirme operasyonları, ameliyat sonrası erken dönemde bile kişilerin mutluluğunun yüzüne yansıdığı operasyonlardandır. En çok yaptığım operasyonların başında gelir. Farklı tekniklerde popo şekillendirme ameliyatları vardır.

Liposuction ve popoya yağ enjeksiyonu plastik cerrahi de en iyi kombine operasyonlardan biridir. Bu operasyonda bel, karın, bacak bölgesinde biriken istenmeyen yağlar alınarak vücut yeniden şekillendirilir. Güzel olan kısmı ise alınan bu yağlar kök hücreden zenginleştirilerek popoya yeni bir şekil ve hacim vermek için kullanılır. Bu sayede poponuzu kendi yağınızla yeniden şekillendirmiş oluruz.

Bazı durumlarda kişinin vücudunda yeterli miktarda yağ yok ise implant ile bu operasyon gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda yine Liposuction ile yeni bir şekil verilebilir. Popo bölgesinde yalnızca FDA onaylı vücudun bu bölgesi için üretilmiş olan implantlar kullanmaktayım. Asla popo estetiği operasyonlarında meme implantı kullanmıyorum bu önemli ve bilinmesi gereken bir ayrıntıdır.

WhatsApp

Müşteri Destek